Sporttrade - eshop

Omlouváme se, ale činnost e-shopu byla ukončena

P.S. pokud ty, návštěvníku našeho webu, máš zájem podnikat a pokračovat dál ve slušné značce Sporttrade, ozvi se. Tuto možnost je možné probrat. Doména a projekt je na prodej.

Dodací a platební podmínky

Dodací doby se vždy odvíjí od skladové dostupnosti produktu. Skladovou dostupnost potvrzujeme po objednání. Storno objednávky do 48 hodin od objednání je bezplatné.

Zboží, které je momentálně na skladě, zasíláme do 2 pracovních dnů. Zboží, které již není skladem v ČR, umíme dodat z externího skladu přímo od výrobce v termínu od 7-20 pracovních dnů.

Z důvodů velkého zájmu o zboží může dojít ke zpoždění dodání, ale snažíme se dělat maximum, aby jste zboží obdrželi v co nejkratším termínu.

Pokud Vaše zboží momentálně není ve skladových zásobách, počítejte s dodávkou prodlouženou o cca 14 dnů, po Vaší závazné objednávce budete o přesném termínu dodání informováni. Děkujeme za pochopení.

Jaké jsou možnosti dodání našeho zboží?

  1. Osobní odběr (na základě individuální dohody ) - objednané zboží si můžete vyzvednout po předchozí dohodě na adrese Ruprechtická 164/2B Liberec 1 460 01. Platíte pouze cenu zboží.
  2. Česká pošta - můžete si zvolit platbu převodem nebo klasickou dobírku. K ceně zboží připočítáme poštovné. Zaplatíte cenu zboží plus poštovné.

V případě platby převodem na účet je číslo našeho účtu 256677218/0300 a jako variabilní symbol uveďte číslo dokladu, které najdete na závazné objednávce, která Vám bude odeslána na emailovou adresu.

Těšíme se na Vaše objednávky.