Sporttrade - eshop

Omlouváme se, ale činnost e-shopu byla ukončena

P.S. pokud ty, návštěvníku našeho webu, máš zájem podnikat a pokračovat dál ve slušné značce Sporttrade, ozvi se. Tuto možnost je možné probrat. Doména a projekt je na prodej.

O firmě

Vítejte na eshopu  WWW.SPORTTRADE.CZ – společnosti zabývající se jak prodejem přes Internet, tak přímým prodejem koncovému zákazníkovi. Naše priorita je být v přímém styku se zákazníky a neuchylovat se do virtuality. 

Naše stěžejní značky jsou Atomic, Wilson, Duca del Cosma a Galvin Green.

Klademe důraz na komunikaci, otevřenost, flexibilitu a schopnost a ochotu vyjít vstříc, protože sami toto požadujeme jako zákazníci jak po našich dodavatelích, tak po službách které využíváme jako koncoví zákazníci.

Díky široké škále kontaktů mezi dodavateli máme možnost dodat i sportovní potřeby, které nejsou zmíněny na našem webu. Stačí se jen zeptat a rádi Vás budeme informovat. Náš cíl je komunikovat se zákazníkem a tím plnit jeho požadavky v maximální možné míře.

Motto „PLEASURE OF MOTION“ odráží spokojenost našich zákazníků, kteří nám dali důvěru. Těšíme se na Vás a nezapomeňte – ať už jste sportovní začátečník, pokročilý či profesionál – důležitá je „RADOST Z POHYBU“.