Doména je na prodej. V případě zájmů se ozvěte na Kontakt nebo info@smworks.cz


Sporttrade - eshop

Omlouváme se, ale činnost e-shopu byla ukončena

P.S. pokud ty, návštěvníku našeho webu, máš zájem podnikat a pokračovat dál ve slušné značce Sporttrade, ozvi se. Tuto možnost je možné probrat. Doména a projekt je na prodej.

Golfové zboží již pouze na dugastore.cz

obrázek

25. 4. 2014

Vzhledem k technickému omezení, díky kterému jsme nebyli schopni zobrazovat skladové dostupnosti u golfových produktů Galvin Green a Duca del Cosma, jsme se rozhodli toto zboží dále na sporttrade.cz nenabízet. Doporučujeme tímto náš partnerský eshop - specialistu na luxusní golfové produkty www.dugastore.cz. Najdete zde aktualizované skladové dostupnosti, poradenství a novinky ze světa golfu. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za špatnou komunikaci dostupnosti produktů ze začátku roku 2014. Děláme maximum proto, aby se tato situace již neopakovala.


WILSON 2013/14

obrázek

10. 3. 2013

Tak konečně.......pomalu nám startuje tenisová sezóna a s ní přichází nová kolekce WILSON, kterou postupně vystavujeme........V tuto chvíli si již můžete vybrat nové modely raket, během příštích dnů budou vystaveny i ostatní produkty - obuv, tašky, výplety, míče.......nadechněte se jara a udělejte si radost společně s námi a značkou WILSON - stálicí tenisového světa.

http://www.sporttrade.cz/cs/101-wilson-tenis/102-rakety.html

soubor Příloha ke stažení


Nová kolekce GALVIN GREEN 2013

obrázek

07. 4. 2012

Už je to tady, vystavena nová kolekce GALVIN GREEN na rok 2013........do prodeje půjde začátkem dubna 2013, ale předobjednávky bereme už nyní - kdo zná značku GALVIN GREEN, ten ví, že se vyplatí vybrat zboží s předstihem, v dubnu již často bývá pozdě.....http://www.sporttrade.cz/cs/614-duca-del-cosma-galvin-green-golf/243-GALVIN-GREEN/615-kolekce2013.html.