Doména je na prodej. V případě zájmů se ozvěte na Kontakt nebo info@smworks.cz


Sporttrade - eshop

Omlouváme se, ale činnost e-shopu byla ukončena

P.S. pokud ty, návštěvníku našeho webu, máš zájem podnikat a pokračovat dál ve slušné značce Sporttrade, ozvi se. Tuto možnost je možné probrat. Doména a projekt je na prodej.

Katalog zboží > golf > DUCA DEL COSMA

Duca Del Cosma

Italské vybavení pro golfisty od bot přes kalhoty k tričkům, svetrům, vestám či bundám. Ve výrobcích Duca del Cosma se snoubí italská designová škola s pověstnou německou precizností při výrobě. I zde platí to, co v případě naší další „golfové“ značky Galvin Green – oblečení je vhodné pro každodenní nošení nejen golfisty.

 Vzhledem k technickému omezení, které nedovolilo zobrazovat skladovou dostupnost u golfových produktů Duca del Cosma a tím vznikajícím oboustranně nepříjemným situacím, golfové zboží nadále poskytujeme pouze skrze náš partnerský golfový obchod dugastore.cz. Jde o specialistu na Galvin Green a Duca del Cosma s nejlepší cenou a podmínkami v České republice. Věříme, že tento krok oceníte. Děkujeme za pochopení a Vaši přízeň. Sportu zdar.
 

Nenalezeny žádné položky

Je nám líto, ale nebyla nalezena žádná položka podle těchto kritérií. Pozměňtě prosím vyhledávací kritéria formulářem vlevo, popřípadě přejděte do jiné sekce katalogu.

Vyhledat produkt:

Výsledky hledání v katalogu na základě Vašich kritérií:

tenis - počet nalezených položek: 33

squash - počet nalezených položek: 2

lyže - počet nalezených položek: 114