Doména je na prodej. V případě zájmů se ozvěte na Kontakt nebo info@smworks.cz


Sporttrade - eshop

Omlouváme se, ale činnost e-shopu byla ukončena

P.S. pokud ty, návštěvníku našeho webu, máš zájem podnikat a pokračovat dál ve slušné značce Sporttrade, ozvi se. Tuto možnost je možné probrat. Doména a projekt je na prodej.

Katalog zboží > golf > GALVIN GREEN

 Galvin Green

Švédská golfová značka oblečení Galvin Green nepatří zatím na našem trhu k nejznámějším tak, jak je tomu například ve Velké Británii nebo Skandinávii, ale my jsme přesvědčeni, že se řady příznivců tohoto funkčního a elegantního golfového oblečení budou nadále rozrůstat a to nejen v řadách golfistů, protože oblečení je vhodné pro každodenní nošení.

 Vzhledem k technickému omezení, které nedovolilo zobrazovat skladovou dostupnost u golfových produktů Galvin Green a tím vznikajícím oboustranně nepříjemným situacím, golfové zboží nadále poskytujeme pouze skrze náš partnerský golfový obchod dugastore.cz. Jde o specialistu na Galvin Green a Duca del Cosma s nejlepší cenou a podmínkami v České republice. Věříme, že tento krok oceníte. Děkujeme za pochopení a Vaši přízeň. Sportu zdar.
 

Nenalezeny žádné položky

Je nám líto, ale nebyla nalezena žádná položka podle těchto kritérií. Pozměňtě prosím vyhledávací kritéria formulářem vlevo, popřípadě přejděte do jiné sekce katalogu.

Vyhledat produkt:

Výsledky hledání v katalogu na základě Vašich kritérií:

tenis - počet nalezených položek: 33

squash - počet nalezených položek: 2

lyže - počet nalezených položek: 114